Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Zmywarki do zabudowy

Zmywarki do zabudowy to niezastąpione urządzenia w każdej nowoczesnej kuchni.

Dzięki nim oszczędzasz czas i energię, a jednocześnie możesz cieszyć się nieskazitelną czystością naczyń. W tym artykule przedstawimy Ci kilka modeli zmywarek do zabudowy, które cieszą się dużą popularnością na rynku. Zapoznasz się z ich najważniejszymi cechami, opiniami użytkowników oraz cenami, aby pomóc Ci w dokonaniu właściwego wyboru.

Zmywarki do zabudowy

Zmywarka electrolux ees27100l

Pierwszym modelem, który chcielibyśmy Ci przedstawić, jest zmywarka Electrolux EES27100L. To urządzenie, które cechuje się wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Posiada 10 programów mycia, dzięki czemu z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Ponadto, ma pojemność na 13 kompletów naczyń, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla większych rodzin. Cena tego modelu wynosi średnio 2400 zł.

Zmywarka beko dis35026

Kolejną propozycją jest zmywarka Beko DIS35026. To urządzenie, które wyróżnia się nie tylko atrakcyjną ceną (około 1500 zł), ale także niskim zużyciem energii. Ma klasę energetyczną A+, co przekłada się na oszczędności w rachunkach za prąd. Posiada 8 programów mycia oraz funkcję opóźnionego startu, co pozwala dostosować pracę zmywarki do własnego grafiku.

Jest to godne uwagi: Podzespoły komputerowe

Weź pod uwagę: Filtry do oczyszczaczy i nawilżaczy

Skieruj wzrok także na to: Kaktusy doniczkowe – rodzaje, pielęgnacja, podlewanie

Warto to rozważyć: Kolory do sypialni — jaki kolor ścian, mebli i dodatków do sypialni wybrać? modne i relaksujące kolory – home

Obejrzyj również: Korektory do twarzy: perfekcyjny wygląd każdego dnia

Zmywarka whirlpool wsic 3m17

Jeśli zależy Ci na zaawansowanych technologiach, to zmywarka Whirlpool WSIC 3M17 może być dla Ciebie idealnym wyborem. Posiada funkcję 6. zmysłu, która automatycznie dostosowuje parametry mycia do stopnia zabrudzenia naczyń. Ma także specjalny program do higienicznego mycia, który eliminuje bakterie i grzyby. Cena tego modelu wynosi około 2800 zł.

Zmywarka electrolux eea12100l

Jeśli poszukujesz zmywarki o dużym pojemniku na naczynia, zmywarka Electrolux EEA12100L może Cię zainteresować. Ma pojemność na aż 15 kompletów naczyń, co sprawia, że jest idealna do obsługi większych imprez i spotkań rodzinnych. Cena tego modelu wynosi średnio 2600 zł.

Zmywarka bosch smv4hvx31e

Kolejny model, który warto rozważyć, to zmywarka Bosch SMV4HVX31E. To urządzenie, które wyróżnia się cichą pracą, dzięki technologii Silence Plus. Posiada także program automatycznego czyszczenia filtra, co ułatwia jego konserwację. Cena tego modelu wynosi około 2800 zł.

Zmywarka bosch smv24ax02e

Jeśli zależy Ci na kompakcie, zmywarka Bosch SMV24AX02E może być odpowiednią opcją. To niewielkie urządzenie, które jednak oferuje 7 programów mycia i pojemność na 10 kompletów naczyń. Cena tego modelu wynosi średnio 1900 zł.

Zmywarka whirlpool wis 7020 pef

Zmywarka Whirlpool WIS 7020 PEF to kolejna propozycja dla osób ceniących sobie innowacyjne rozwiązania. Posiada technologię 6. zmysłu, która automatycznie dostosowuje parametry mycia do naczyń. Ma także funkcję suszenia ActiveDry, która gwarantuje doskonałe wyniki. Cena tego modelu wynosi około 2600 zł.

Zmywarka bosch smv24ax00e

Kolejna zmywarka od marki Bosch, która zasługuje na uwagę, to model SMV24AX00E. To urządzenie o pojemności na 10 kompletów naczyń i 7 programach mycia. Cena wynosi średnio 2000 zł.

Zmywarka bosch spv2hkx41e

Zmywarka Bosch SPV2HKX41E to kompaktowe urządzenie, które pomieści 9 kompletów naczyń. Ma także funkcję opóźnionego startu, co pozwala dostosować pracę zmywarki do swojego planu dnia. Cena tego modelu wynosi około 2200 zł.

Zmywarka bosch spv6ymx11e

Kolejna zmywarka Bosch, model SPV6YMX11E, to urządzenie o pojemności na 10 kompletów naczyń i klasie energetycznej A++. Dzięki technologii Silence Plus jest bardzo cicha podczas pracy. Cena tego modelu wynosi około 2400 zł.

Zmywarka whirlpool wic 3c26 n

Zmywarka Whirlpool WIC 3C26 N to model, który oferuje 8 programów mycia i pojemność na 14 kompletów naczyń. Posiada funkcję opóźnionego startu, dzięki której możesz ustawić, kiedy zmywarka ma rozpocząć pracę. Cena tego modelu wynosi średnio 2100 zł.

Zmywarka beko din34320

Kolejna propozycja od marki Beko, model DIN34320, to urządzenie o pojemności na 14 kompletów naczyń. Ma 8 programów mycia oraz funkcję suszenia. Cena wynosi około 1900 zł.

Zmywarka whirlpool wi 3010

Zmywarka Whirlpool WI 3010 to model, który wyróżnia się atrakcyjną ceną (około 1400 zł) oraz pojemnością na 13 kompletów naczyń. Posiada 6 programów mycia i funkcję opóźnionego startu.

Zmywarka beko dis35020

Ostatnią zmywarką, którą chcielibyśmy Ci przedstawić, jest model Beko DIS35020. To urządzenie o pojemności na 13 kompletów naczyń, 8 programach mycia i funkcji opóźnionego startu. Cena tego modelu wynosi średnio 1600 zł.

Podsumowując, wybór zmywarki do zabudowy to decyzja, którą warto starannie przemyśleć. Każdy z wymienionych modeli ma swoje unikalne cechy i zalety, dlatego warto zwrócić uwagę na swoje potrzeby i budżet. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci w podjęciu właściwej decyzji i wybraniu zmywarki, która będzie idealnie spełniać Twoje oczekiwania.

Sprawdź koniecznie  Wkrętarki