Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Pralki electrolux – automatyczne

Pralki Electrolux to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy poszukują wydajnych i nowoczesnych urządzeń do prania.

Firma Electrolux od lat cieszy się uznaniem klientów na całym świecie, dzięki innowacyjnym technologiom i wysokiej jakości wykonania. W tym artykule przedstawimy kilka modeli pralek Electrolux, które zachwycą Cię swoją funkcjonalnością i designem.

Pralki electrolux - automatyczne

Pralka electrolux ewc1351

Model EWC1351 to idealna pralka dla osób poszukujących kompaktowego urządzenia o dużej pojemności. Posiada ona ładowność 6 kg, co sprawia, że doskonale nadaje się do małych mieszkań. Dodatkowo, pralka EWC1351 jest energooszczędna i cicha w działaniu, co pozwala na wygodne korzystanie z niej o każdej porze dnia.

Pralka electrolux ew6sn347sp

Jeśli potrzebujesz pralki z zaawansowanymi funkcjami, model EW6SN347SP spełni Twoje oczekiwania. Posiada ona technologię SteamCare, która usuwa plamy i zapewnia świeżość ubrań. Ponadto, pralka ta ma pojemność 9 kg, dzięki czemu możesz prać większe ilości ubrań na raz. To doskonałe rozwiązanie dla rodzin.

Warto to dokładniej przemyśleć: Klimatyzatory

Zajrzyj na to również: Zasilacze komputerowe

Warto poświęcić czas na to: Podstawki chłodzące

Pralka electrolux ew6sn0506op

Model EW6SN0506OP to pralka ładowana od góry, co ułatwia dostęp do bębna. Posiada ona także funkcję Eco TimeManager, która pozwala dostosować czas prania do swoich potrzeb. To idealna opcja dla osób, które cenią sobie elastyczność w codziennym użytkowaniu pralki.

Pralka electrolux ew6sn406wp

Kolejny model, czyli EW6SN406WP, to pralka z technologią AutoDose, która automatycznie dozuje detergent, co pozwala zaoszczędzić na kosztach prania. Dodatkowo, pralka ta ma wiele programów prania, dzięki którym możesz odpowiednio dopasować cykl do rodzaju tkanin i stopnia zabrudzenia.

Pralka electrolux ew2tn5061fp

Pralka EW2TN5061FP to kompaktowy model z bębnem o pojemności 5 kg. Jest to doskonała opcja dla singli i małych gospodarstw domowych. Ma wiele programów prania, które umożliwiają delikatne pranie oraz szybkie odświeżenie ubrań.

Pralka electrolux ew2t528sp

Model EW2T528SP to pralka z funkcją antyalergiczną, która eliminuje alergeny z ubrań. Jest to idealna opcja dla osób cierpiących na alergie skórne. Ponadto, pralka ta ma dużą pojemność 8 kg, co pozwala na pranie większych ilości ubrań na raz.

Pralka electrolux ew6tn15061fp

Jeśli potrzebujesz pralki o dużej pojemności i zaawansowanych funkcjach, to model EW6TN15061FP spełni Twoje oczekiwania. Posiada ona technologię SensiCare, która dostosowuje cykl prania do rodzaju tkanin, zapewniając im najlepszą ochronę. Dodatkowo, pralka ta ma pojemność 10 kg, co sprawia, że nadaje się do prania dużych ubrań i pościeli.

Pralka electrolux ew5tn1507fp

Model EW5TN1507FP to pralka z technologią TimeManager, która pozwala dostosować czas prania do swoich potrzeb. Posiada także funkcję SoftPlus, która zapewnia delikatne pranie i miękkie uczucie po wyjęciu ubrań z pralki. To doskonała opcja dla osób ceniących sobie komfort i jakość prania.

Pralka electrolux ew2f428wp

Pralka EW2F428WP to kompaktowy model z funkcją EcoInverter, która zapewnia oszczędność energii i wody. Posiada ona także programy prania dla tkanin delikatnych i wełny, co sprawia, że nadaje się do prania różnego rodzaju ubrań.

Pralka electrolux ew6sn406wi

Kolejny model z serii EW6SN to pralka o pojemności 6 kg, idealna dla mniejszych gospodarstw domowych. Posiada ona funkcję Anti-Allergy, która eliminuje alergeny z ubrań, co jest szczególnie ważne dla alergików. Dodatkowo, pralka ta jest energooszczędna i cicha w działaniu.

Pralka electrolux ew6tn5061f

Model EW6TN5061F to pralka ładowana od góry z bębnem o pojemności 5 kg. Posiada wiele programów prania, które umożliwiają delikatne pranie oraz szybkie odświeżenie ubrań. Jest to pralka idealna dla osób, które cenią sobie prostotę obsługi.

Pralka electrolux ew6fn428wp

Model EW6FN428WP to pralka z technologią AutoDose, która automatycznie dozuje detergent, co pozwala zaoszczędzić na kosztach prania. Posiada także programy prania dla tkanin delik

Sprawdź koniecznie  Pamięci ram