Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Akcesoria do dronów

Drony stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów.

Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał drona, warto rozważyć zakup różnych akcesoriów, które mogą poprawić jakość lotu, zwiększyć bezpieczeństwo i rozszerzyć możliwości urządzenia. W tym artykule przedstawimy kilka interesujących akcesoriów do dronów, które warto mieć na uwadze.

Akcesoria do dronów

Dji mini 3 pro fly more kit – zestaw akcesoriów

Zestaw akcesoriów DJI Mini 3 Pro Fly More Kit to niezbędne wyposażenie dla każdego właściciela drona DJI Mini 3 Pro. Zawiera on dodatkowe baterie, ładowarkę, pokrowiec i wiele innych przydatnych akcesoriów, które pozwolą na dłuższe i bardziej komfortowe loty.

Sunnylife zestaw 3 zaślepek do baterii dji mini 3 pro (mm3-dc405)

Chroń swoje baterie DJI Mini 3 Pro przed kurzem i uszkodzeniami za pomocą zaślepek SunnyLife. To proste, ale skuteczne akcesorium, które może znacząco przedłużyć żywotność baterii drona.

Przyjrzyj się temu: Wróżby andrzejkowe – poznaj 8 najciekawszych wróżb!

Rzuć okiem na: Jak zrobić stół z drewna i żywicy?

Zainteresuj się tym: Flipcharty: doskonałe narzędzia dla prezentacji i szkoleń

Rzuć okiem na to także: Meble ogrodowe

Sprawdź również: Alkomaty – sklep, ceny, opinie

Sunnylife futerał na 3x akumulatory do dji avata / at-dc479-3

Jeśli często podróżujesz z dronem i potrzebujesz dodatkowych akumulatorów, ten futerał jest idealnym rozwiązaniem. Pomieści trzy akumulatory DJI Avata lub AT-DC479-3, chroniąc je przed uszkodzeniami i utratą energii.

Pgytech nakładka ochronna pgytech do dji rc (p-30a-060)

Nakładka ochronna PGYTECH to doskonałe rozwiązanie dla pilotów dronów, którzy chcą zabezpieczyć swojego kontrolera DJI RC przed uszkodzeniami. Chroni ona przed kurzem, wodą i przypadkowymi wstrząsami, co pozwala na dłuższą żywotność urządzenia.

Dji kabel sterujący rss dji ronin-sc (fujifilm)

Jeśli jesteś użytkownikiem drona DJI Ronin-SC z aparatem Fujifilm, ten kabel sterujący RSS pozwoli na płynne sterowanie aparatem podczas lotu dronem. To niezwykle przydatne akcesorium dla filmowców i fotografów.

Dji care refresh osmo pocket

Osmo Pocket to kompaktowy stabilizator do kamer, który może być używany w połączeniu z dronem. DJI Care Refresh to gwarancja rozszerzonej ochrony dla Twojego urządzenia, obejmująca także uszkodzenia przypadkowe.

Dji dji rs bg21 grip (rs 3)

Ten ergonomiczny uchwyt pozwoli Ci wygodnie trzymać swojego drona DJI RS 3, co znacząco poprawi jakość Twoich zdjęć i filmów. To niezwykle przydatne akcesorium dla profesjonalnych filmowców.

Dji bateria do drona mavic 2 pro / zoom djim0256-01

Dodatkowa bateria do drona Mavic 2 Pro lub Zoom zwiększa czas lotu i daje więcej możliwości eksploracji. To podstawowy akcesorium dla każdego właściciela tych modeli dronów.

Ryze technology tello part 2 propellers (cp.pt.00000221.01)

Jeśli jesteś właścicielem drona Ryze Tello, te dodatkowe śmigła są niezbędne. Zwiększą one stabilność lotu i umożliwią dokładniejsze sterowanie dronem.

Sunnylife wzmacniacz sygnału zasięgu do dji mavic air / mavic pro / spark

Jeśli masz problemy z zasięgiem sygnału swojego drona DJI Mavic Air, Mavic Pro lub Spark, ten wzmacniacz może pomóc. Poprawia on jakość połączenia i pozwala na dłuższe loty.

Sunnylife torba etui li-po 3x akumulator do dji mavic air 2

Jeśli posiadasz drona DJI Mavic Air 2, ta torba etui pozwoli Ci bezpiecznie przechowywać i transportować trzy akumulatory Li-po. To praktyczne i wygodne rozwiązanie dla każdego pilota.

Sunnylife uchwyt na tablet do drona dji mavic mini 2 / se / air 2 / 2s / ty-zj066

Jeśli chcesz korzystać z tabletu podczas latania swoim dronem DJI Mavic Mini 2, SE, Air 2, 2s lub Ty-zj066, ten uchwyt pozwoli Ci to zrobić. To wygodne akcesorium dla osób, które preferują większy ekran do sterowania dronem.

Ryze technology tello part 1 battery (cp.pt.00000213.01)

Jeśli posiadasz drona Ryze Tello, ta dodatkowa bateria pozwoli Ci na dłuższe loty i więcej zabawy. To niezwykle przydatne akcesorium dla wszystkich miłośników dronów tego modelu.

Dji bateria do drona mavic mini 2

Jeśli jesteś właścicielem drona DJI Mavic Mini 2, dodatkowa bateria to must-have. Daje on
a więcej czasu na eksplorację i nagrywanie pięknych widoków z powietrza.

Skyrc Ładowarka d100 v2 (sk-100131-02)

Ta zaawansowana ładowarka jest idealna dla osób, które posiadają wiele baterii do swojego drona. Dzięki niej można ładować kilka akumulatorów naraz, co znacząco skraca czas oczekiwania na kolejny lot.

Podsumowując, akcesoria do dronów mogą znacząco poprawić jakość lotu, zwiększyć bezpieczeństwo i rozszerzyć możliwości urządzenia. Warto rozważyć zakup odpowiednich akcesoriów, które najlepiej pasują do Twojego modelu drona i potrzeb. Dzięki nim będziesz mógł cieszyć się jeszcze lepszymi doświadczeniami z lotów dronem.

Sprawdź koniecznie  Kwiaty jesienne wieloletnie – jakie wybrać?