Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Uchwyty do projektorów – doskonałe rozwiązania do montażu projektora

Projektory są nieodłącznym elementem wielu przestrzeni, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy.

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał projektora, niezbędne jest odpowiednie mocowanie. W tym artykule omówimy różne rodzaje uchwytów do projektorów, które pozwalają na łatwy i bezpieczny montaż urządzenia. Poznajmy najlepsze rozwiązania na rynku, od sufitowych po ściennych, aby dostosować montaż do naszych potrzeb.

Uchwyty do projektorów - doskonałe rozwiązania do montażu projektora

Uchwyt do projektorów art p-102_black

Jeden z popularnych modeli, który doskonale sprawdza się w wielu aplikacjach. Uchwyt sufitowy Art P-102_BLACK jest kompatybilny z wieloma modelami projektora i oferuje łatwą regulację kąta nachylenia i obrotu. To solidne i trwałe rozwiązanie dla projektora, które zapewnia stabilność i bezpieczeństwo montażu.

Uchwyt do projektorów maclean mc-920

Maclean MC-920 to kolejny uchwyt sufitowy, który charakteryzuje się prostą instalacją i wytrzymałą konstrukcją. Ten model pozwala na płynną regulację położenia projektora, co pozwala dostosować obraz do własnych potrzeb. Wygodny i funkcjonalny uchwyt dla projektora.

Zauważ: Komputery stacjonarne gamingowe

Rzuć okiem na to także: Najnowsze trendy w sprzęcie komputerowym: co nowego dla entuzjastów?

Korzystając z okazji, zapoznaj się z tym wpisem: Dynia halloween – jak wyciąć halloweenową dynię?

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Werbena pospolita – uprawa, pielęgnacja, właściwości lecznicze. jak i gdzie hodować werbenę?

Uchwyt do projektorów avtek easy mount sufitowy

Avtek Easy Mount to sufitowy uchwyt, który zachwyca prostotą montażu i trwałością. Doskonale nadaje się do domowych kin, sal konferencyjnych i innych przestrzeni. Pozwala na precyzyjne dostosowanie pozycji projektora, zapewniając doskonałą jakość obrazu.

Uchwyt do projektorów avtek uniwersalne mocowanie pro mount direct

Ten uniwersalny uchwyt sufitowy Pro Mount Direct jest idealny do montażu projektora w każdym miejscu. Doskonale sprawdzi się w biurach, szkołach i salach wykładowych. Regulowana wysokość i kąt nachylenia pozwala na optymalne dostosowanie projektora do potrzeb użytkownika.

Uchwyt do projektorów logilink sufitowy, biały (bp0003)

Uchwyt sufitowy LogiLink to eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie dla projektora. Dzięki możliwości regulacji nachylenia i obrotu można uzyskać doskonałą jakość obrazu. Biały kolor tego uchwytu doskonale komponuje się z wieloma wnętrzami.

Uchwyt do projektorów art do 10kg, regulowany (p-108)

Art P-108 to kolejny model uchwytu sufitowego, który gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo montażu projektora o masie do 10 kg. Regulacja położenia projektora pozwala na uzyskanie optymalnej jakości obrazu w dowolnym miejscu.

Uchwyt do projektorów art uchwyt p-103 czarny do projektora ścienny

Jeśli preferujesz montaż ścienny, to uchwyt P-103 od Art to doskonały wybór. Czarny design pasuje do wielu wnętrz, a solidna konstrukcja zapewnia bezpieczny montaż projektora. Regulacja kąta nachylenia umożliwia dostosowanie obrazu do własnych potrzeb.

Uchwyt do projektorów reflecta uchwyt sufitowy do projektora tapa 430-650mm white

Ten sufitowy uchwyt od Reflecta charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i precyzyjnymi regulacjami. Dzięki możliwości dostosowania długości, można łatwo dopasować go do różnych przestrzeni. Kolor biały pasuje do wielu wystrojów wnętrz.

Uchwyt do projektorów maclean sufitowy mc-515s

Maclean MC-515S to sufitowy uchwyt, który oferuje łatwy montaż i stabilność. Regulowana długość pozwala na dostosowanie projektora do konkretnej przestrzeni, co jest szczególnie przydatne w większych pomieszczeniach.

Uchwyt do projektorów techly regulowany 38-58 cm, sufitowe, srebrny (309654)

Techly 309654 to sufitowy uchwyt, który można precyzyjnie dostosować do potrzeb użytkownika. Srebrny kolor nadaje mu nowoczesny wygląd, a regulacja długości pozwala na idealne dopasowanie projektora.

Uchwyt do projektorów techly regulowany 55-90 cm, sufitowe, srebrny (309661)

Techly 309661 to kolejny sufitowy uchwyt, który oferuje jeszcze większy zakres regulacji. Idealny do dużych pomieszczeń, gdzie konieczne jest dokładne dostosowanie projektora do potrzeb widzów.

Uchwyt do projektorów reflecta uchwyt sufitowy do projektora tapa 430-650mm silver (23056)

Reflecta 23056 to sufitowy uchwyt w kolorze srebrnym, który można regulować w zakresie długości od 430 do 650 mm. Solidna konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo montażu projektora.

<h2
>Uchwyt do projektorów Avtek ProMount Direct (AVT000064)

Avtek ProMount Direct to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na montaż projektora bezpośrednio na suficie. To kompaktowe i funkcjonalne rozwiązanie dla projektora, które zapewnia stabilność i estetyczny wygląd.

Uchwyt do projektorów techly 022397

Techly 022397 to sufitowy uchwyt, który można regulować w zakresie długości. Solidna konstrukcja i łatwy montaż sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla projektora w różnych przestrzeniach.

Uchwyt do projektorów art uchwyt sufitowy do projektora p-104 czarny 197cm

Art P-104 to sufitowy uchwyt w kolorze czarnym, który charakteryzuje się regulacją długości na poziomie 197 cm. Solidna konstrukcja i prosty montaż sprawiają, że jest to doskonałe rozwiązanie dla projektora o większych rozmiarach.

Powyższe uchwyty do projektorów to tylko niektóre z dostępnych rozwiązań na rynku. Wybór zależy od indywidualnych potrzeb i specyfiki przestrzeni, w której ma być zamontowany projekt. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uchwytu sufitowego, czy ściennego, istnieje wiele opcji do wyboru, które zapewnią stabilność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania projektora.

Pamiętaj, że montaż projektora przy użyciu odpowiedniego uchwytu pozwoli Ci cieszyć się doskonałą jakością obrazu i wygodą korzystania z urządzenia, niezależnie od tego, czy używasz go w celach rozrywkowych, edukacyjnych czy biznesowych.

Sprawdź koniecznie  Czym jest color blocking we wnętrzach? dowiedz się, jak modnie łączyć kolory w aranżacji!