Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Ekrany do projektorów

Ekrany do projektorów są niezwykle istotnym elementem w zestawie każdego miłośnika kina domowego, prezentera czy nauczyciela.

Wybór odpowiedniego ekranu może znacząco wpłynąć na jakość wyświetlanego obrazu i komfort oglądania. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych modeli ekranów do projektorów, w tym Ekran do projektora Avtek Tripod PRO 200, Ekran do projektora Maclean MC-593, Ekran do projektora Art TS-120, Ekran do projektora Avtek Cinema 240, Ekran do projektora Avtek Tripod Standard 200, Ekran do projektora Avtek Video 200, Ekran do projektora Avtek Tripod Standard 150, Ekran do projektora Avtek Wall Standard 200, Ekran do projektora Nobo 1902393, Ekran do projektora Avtek Tripod Pro 180, Ekran do projektora Avtek Business Pro 240, Ekran do projektora Nobo 1902396, Ekran do projektora Avtek Tripod Standard 175, Ekran do projektora Avtek Wall Standard 175 oraz Ekran do projektora Avtek Business 240.

Ekrany do projektorów

Ekran do projektora avtek tripod pro 200

Model Avtek Tripod PRO 200 to jedna z najpopularniejszych opcji na rynku. Posiada duży, 200-calowy ekran o proporcjach 16:9, co sprawia, że doskonale nadaje się do wyświetlania filmów i prezentacji. Ten ekran jest przenośny, dzięki czemu można go łatwo przenosić i ustawiać w różnych miejscach. Jego trójnogi zabezpieczają go przed przypadkowym przewróceniem. Avtek Tripod PRO 200 to solidna konstrukcja i doskonała jakość obrazu.

Ekran do projektora maclean mc-593

Maclean MC-593 to ekran o wymiarach 120 cali, idealny do montażu na ścianie. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ten ekran jest łatwy w montażu i wygodny w użytkowaniu. Jest również bardzo trwały, co czyni go doskonałym wyborem dla osób, które szukają ekranu do projekcji na stałe.

Jest to godne uwagi: Kosiarki akumulatorowe

W wolnej chwili przeczytaj ten artykuł: Pozwolenie na budowę 2023 – kto wydaje, jaka cena?

Przyjrzyj się temu: Red dead redemption 2 pc, wersja cyfrowa

Odkryj również: Wertykulacja trawnika — co to jest?

Ekran do projektora art ts-120

Ekrany Art TS-120 charakteryzują się eleganckim designem i wysoką jakością wykonania. Ten model posiada automatyczny mechanizm zwijania, co sprawia, że jego obsługa jest niezwykle prosta. Art TS-120 jest dostępny w różnych rozmiarach, co pozwala dostosować go do konkretnej przestrzeni. Matowa powierzchnia ekranu zapewnia ostre i wyraźne obrazy.

Ekran do projektora avtek cinema 240

Jeśli szukasz ekranu o większych rozmiarach, to Avtek Cinema 240 może być idealnym wyborem. Ten ekran ma imponujące 240 cali, co pozwala na wygodne oglądanie filmów i prezentacji nawet w większych pomieszczeniach. Posiada solidną konstrukcję i matową powierzchnię, która zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Ekran do projektora avtek tripod standard 200

Avtek Tripod Standard 200 to przenośny ekran, który doskonale sprawdza się w różnych sytuacjach. Jego 200-calowy ekran ma matową powierzchnię, która minimalizuje odblaski i zapewnia wyraźny obraz. Trójnogi zapewniają stabilność i łatwość w ustawieniu ekranu w dowolnym miejscu.

Ekran do projektora avtek video 200

Model Avtek Video 200 to ekran o rozmiarach 200 cali, idealny do wyświetlania filmów i prezentacji. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia ostre i wyraźne obrazy. Ten ekran jest przenośny i łatwy w użyciu, dzięki czemu można go szybko przygotować do projekcji.

Ekran do projektora avtek tripod standard 150

Avtek Tripod Standard 150 to kompaktowy ekran o wymiarach 150 cali. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Ten model jest przenośny i łatwy w użyciu, co czyni go doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują ekranu do projekcji w różnych miejscach.

Ekran do projektora avtek wall standard 200

Jeśli szukasz ekranu do montażu na ścianie, to Avtek Wall Standard 200 może być odpowiednim wyborem. Ten ekran o rozmiarach 200 cali można łatwo zamontować na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Matowa powierzchnia ekranu zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Ekran do projektora nobo 1902393

Ekrany Nobo cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Model 1902393 to ekran o rozmiarach 150 cali, który można łatwo przenosić i ustawiać w różnych miejscach. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia ostre i wyraźne obrazy.

Ekran do projektora avtek tripod pro 180

Avtek Tripod Pro 180 to kolejna propozycja od renomowanego producenta. Ten ekran o rozmiarach 180 cali posiada matową powierzchnię, która minimal
izuje odblaski i zapewnia doskonałą jakość obrazu. Trójnogi zabezpieczają go przed przypadkowym przewróceniem.

Ekran do projektora avtek business pro 240

Jeśli potrzebujesz ekranu do prezentacji biznesowych, to Avtek Business Pro 240 może spełnić Twoje oczekiwania. Ten ekran o rozmiarach 240 cali zapewnia doskonałą jakość obrazu i jest łatwy w obsłudze. Matowa powierzchnia minimalizuje odblaski, co jest istotne podczas prezentacji.

Ekran do projektora nobo 1902396

Kolejny model od Nobo, 1902396, to ekran o rozmiarach 150 cali, który można łatwo przenosić i ustawiać. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia wyraźne i ostre obrazy. Ten ekran jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują mobilnego rozwiązania do projekcji.

Ekran do projektora avtek tripod standard 175

Avtek Tripod Standard 175 to przenośny ekran o rozmiarach 175 cali. Posiada matową powierzchnię, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Trójnogi zapewniają stabilność, a jego kompaktowe rozmiary ułatwiają przenoszenie i ustawienie w różnych miejscach.

Ekran do projektora avtek wall standard 175

Jeśli szukasz ekranu do montażu na ścianie o mniejszych rozmiarach, to Avtek Wall Standard 175 może być odpowiednim wyborem. Ten ekran o rozmiarach 175 cali można łatwo zamontować na ścianie, co pozwala zaoszczędzić miejsce. Matowa powierzchnia ekranu zapewnia doskonałą jakość obrazu.

Ekran do projektora avtek business 240

Avtek Business 240 to ekran o rozmiarach 240 cali, który doskonale sprawdza się podczas prezentacji biznesowych. Posiada matową powierzchnię, która minimalizuje odblaski i zapewnia wyraźny obraz. Ten ekran jest przenośny i łatwy w obsłudze, co czyni go doskonałym narzędziem dla profesjonalistów.

Podsumowując, wybór odpowiedniego ekranu do projektora może być kluczowy dla jakości wyświetlanego obrazu. Warto zwrócić uwagę na rozmiar, rodzaj powierzchni oraz przenośność ekranu, aby dostosować go do własnych potrzeb. W naszym zestawieniu znalazły się różne modele o różnych rozmiarach i cechach, dzięki czemu każdy może znaleźć ekran idealnie pasujący do swoich potrzeb. Pamiętajmy również o dokładnym przemyśleniu miejsca montażu ekranu, aby zapewnić najlepszą jakość obrazu podczas projekcji czy prezentacji.

Sprawdź koniecznie  Lg v30 plus 4/128gb czarny – smartfon