Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Myszki gamingowe

Myszki gamingowe to niezbędny sprzęt dla każdego gracza, który chce osiągnąć najlepsze wyniki w swoich ulubionych grach.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, oferujących różne funkcje i możliwości. W tym artykule przedstawimy kilka popularnych myszek gamingowych oraz omówimy ich cechy, opinie użytkowników oraz ceny.

Myszki gamingowe

Mysz preyon owl wireless (pow35b)

Mysz PREYON Owl Wireless to model bezprzewodowy, który zapewnia doskonałą precyzję i szybkość reakcji. Posiada 6 programowalnych przycisków, co pozwala dostosować ją do swoich preferencji. Dodatkowo, ergonomiczny kształt myszki sprawia, że jest wygodna w użytkowaniu przez długie godziny.

Mysz preyon condor classic (pcc27b)

Kolejny model od PREYON, Mysz PREYON Condor Classic, charakteryzuje się prostym designem i niezawodnością. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 3200 DPI, co pozwala na precyzyjne śledzenie ruchu myszki. Jest to doskonała opcja dla graczy, którzy cenią sobie prostotę i niezawodność.

Przy moment, zerknij na ten tekst: Pliki cookies – co to jest i czy trzeba je usuwać?

Obejrzyj również: Narzędzia ogrodnicze

Dostrzeż to też: Kiełki brokuła – właściwości i uprawa

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Jak prać? oznaczenia prania — co oznaczają symbole na metkach?

Mysz logitech g pro x superlight black (910-005880)

Logitech G Pro X Superlight Black to myszka stworzona z myślą o profesjonalnych graczach. Jest niezwykle lekka i wyposażona w sensor HERO, który oferuje niesamowitą precyzję i szybkość. Dodatkowo, myszka jest bardzo trwała i posiada 5 programowalnych przycisków.

Mysz preyon hawk customizable (phc27b)

Mysz PREYON Hawk Customizable to model, który daje użytkownikowi możliwość personalizacji. Posiada wymienne panele boczne, co pozwala dostosować ją do swojego stylu gry. Dodatkowo, posiada 7 programowalnych przycisków i optyczny sensor o rozdzielczości 7200 DPI.

Mysz logitech g pro x superlight pink (910-005956)

Kolejna wersja myszki Logitech G Pro X Superlight, tym razem w różowej kolorystyce. Zachowuje wszystkie cechy swojego poprzednika, zapewniając doskonałą precyzję i wygodę użytkowania.

Mysz genesis krypton 555 (nmg-1839)

Mysz Genesis Krypton 555 to model, który oferuje doskonałą jakość za przystępną cenę. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 10000 DPI oraz 6 programowalnych przycisków. Jest to doskonała opcja dla graczy, którzy szukają myszki gamingowej z dobrą jakością, ale nie chcą przepłacać.

Mysz endorfy gem plus wireless (ey6a013)

Mysz Endorfy GEM Plus Wireless to myszka bezprzewodowa, która oferuje wiele funkcji i możliwości. Posiada 8 programowalnych przycisków, podświetlenie RGB oraz optyczny sensor o rozdzielczości 16000 DPI. Jest to doskonała opcja dla graczy, którzy potrzebują maksymalnej precyzji i wygody.

Mysz corsair katar elite wireless (ch-931c111-eu)

Corsair Katar Elite Wireless to myszka bezprzewodowa, która jest doskonałą opcją dla graczy, którzy cenią sobie mobilność i wygodę. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 10000 DPI oraz 6 programowalnych przycisków. Dodatkowo, jest wyjątkowo lekka i kompaktowa.

Mysz razer deathadder v3 (rz01-04640100-r3m1)

Razer DeathAdder V3 to myszka, która jest bardzo popularna wśród graczy. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 16000 DPI oraz 8 programowalnych przycisków. Jest wygodna w użytkowaniu i zapewnia doskonałą precyzję.

Mysz aoc agm600 (agm600b)

Mysz AOC AGM600 to model stworzony przez firmę AOC, która jest znana z produkcji monitorów gamingowych. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 10000 DPI oraz 6 programowalnych przycisków. Jest to dobra opcja dla graczy, którzy chcą skompletować swój zestaw gamingowy marką AOC.

Mysz endorfy lix plus wireless (ey6a007)

Kolejna myszka bezprzewodowa od Endorfy, Mysz Endorfy LIX Plus Wireless, oferuje wiele funkcji i możliwości. Posiada 7 programowalnych przycisków, podświetlenie RGB oraz optyczny sensor o rozdzielczości 16000 DPI. Jest to doskonała opcja dla graczy, którzy szukają wygodnej i precyzyjnej myszki.

Mysz logitech g502 hero (910-005470)

Mysz Logitech G502 Hero to model, który cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 16000 DPI oraz 11 programowalnych przycisków. Dodatkowo, myszka jest wyposażona w regulowany ciężar, co pozwala dostosować jej wagę do własnych preferencji.

Mysz PREYON Falcon Gaming (PFG27B)</
h2>

Kolejny model od PREYON, Mysz PREYON Falcon Gaming, oferuje wiele funkcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Posiada 8 programowalnych przycisków, podświetlenie RGB oraz optyczny sensor o rozdzielczości 16000 DPI. Jest to myszka, która zapewnia doskonałą precyzję i komfort użytkowania.

Mysz steelseries rival 5 (62551)

Mysz SteelSeries Rival 5 to model, który wyróżnia się unikalnym designem i wieloma funkcjami. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 18000 CPI oraz 9 programowalnych przycisków. Jest to doskonała opcja dla graczy, którzy lubią mieć wszystkie niezbędne funkcje pod ręką.

Mysz steelseries rival 3 (62513)

Mysz SteelSeries Rival 3 to myszka, która oferuje dobrą jakość za przystępną cenę. Posiada optyczny sensor o rozdzielczości 8500 CPI oraz 6 programowalnych przycisków. Jest to dobra opcja dla graczy, którzy nie chcą wydawać dużo pieniędzy na myszkę gamingową, ale wciąż oczekują przyzwoitej jakości.

Podsumowując, myszki gamingowe to niezbędny element wyposażenia każdego gracza. Wybór odpowiedniego modelu zależy od indywidualnych preferencji oraz budżetu. Powyższe modele to tylko kilka z wielu dostępnych na rynku opcji, dlatego warto dokładnie przeanalizować ich cechy, opinie użytkowników i ceny przed podjęciem decyzji. Niezależnie od wyboru, dobrze dobrana myszka gamingowa może znacząco poprawić jakość rozgrywki i pozwolić osiągnąć lepsze wyniki.

Sprawdź koniecznie  Kaski rowerowe: wybór idealnego kasku dla każdego rowerzysty