Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Microsoft office

Microsoft Office to jedno z najpopularniejszych pakietów biurowych na świecie, który oferuje szeroki zakres narzędzi do pracy, edycji dokumentów, tworzenia prezentacji i zarządzania danymi.

W tym artykule omówimy różne wersje Microsoft Office dostępne na rynku polskim, podzielone na kategorie, takie jak Home & Business, Microsoft 365 oraz Home & Student. Przedstawimy także opinie użytkowników oraz porównamy ceny różnych wersji tego popularnego oprogramowania.

Microsoft office

Microsoft office home & business 2021 pl (t5d-03539)

Pierwsza wersja, którą omówimy, to Microsoft Office Home & Business 2021 PL. Jest to pakiet biurowy, który zawiera programy do edycji tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, tworzenia prezentacji oraz zarządzania pocztą elektroniczną. Ta wersja jest dostępna w języku polskim i jest idealna dla małych firm oraz przedsiębiorców.

Microsoft 365 business standard pl (klq-00686)

Kolejną opcją jest Microsoft 365 Business Standard PL. To rozwiązanie w chmurze, które umożliwia dostęp do aplikacji biurowych online, a także oferuje wiele dodatkowych funkcji, takich jak skrzynka pocztowa, spotkania online i wiele innych. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują elastyczności i skalowalności.

Zainteresuj się tym: Studnia głębinowa – jaka głębokość? ile kosztuje? przepisy – home

Po drodze, zainteresuj się tym materiałem: Mikrofony

Rzuć okiem również na: Karty graficzne geforce gtx 1050 ti

Warto to dokładniej przemyśleć: Jaka karta graficzna do laptopa? jak wybrać? która najlepsza?

Microsoft 365 family pl (6gq-01940) i microsoft 365 family pl (6gq-01593)

Jeśli szukasz pakietu biurowego dla całej rodziny, warto zwrócić uwagę na Microsoft 365 Family PL. Dostępny w dwóch wersjach, oferuje dostęp do aplikacji biurowych dla pięciu użytkowników oraz wiele dodatkowych korzyści, takich jak 1 TB przestrzeni dyskowej na OneDrive dla każdego użytkownika i wiele innych. To idealne rozwiązanie do pracy i nauki w domu.

Microsoft 365 business standard pl csp nce (cfq7ttc0ldpb:0001)

Kolejną opcją jest Microsoft 365 Business Standard PL w wersji CSP NCE. To rozwiązanie, które oferuje dostęp do aplikacji biurowych, a także możliwość zarządzania nimi przez dostawcę chmurowego usług. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą mieć pełną kontrolę nad swoim środowiskiem biurowym.

Microsoft 365 aplikacje dla firm csp pl (ocmicc365bso012)

Jeśli potrzebujesz tylko aplikacji biurowych bez dodatkowych usług, Microsoft 365 Aplikacje dla firm w wersji CSP PL może być odpowiednią opcją. Dostaniesz dostęp do najważniejszych programów biurowych, takich jak Word, Excel i PowerPoint, co pozwoli efektywnie pracować nad dokumentami i prezentacjami.

Microsoft office home & business 2021 esd ml (t5d-03485)

Jeśli preferujesz wersję elektroniczną oprogramowania, Microsoft Office Home & Business 2021 ESD ML może spełnić Twoje oczekiwania. Możesz pobrać i zainstalować programy bezpośrednio z internetu, co jest wygodną opcją dla wielu użytkowników.

Microsoft 365 aplikacje dla firm esd ml (spp-00003)

Podobnie jak w przypadku poprzedniej opcji, Microsoft 365 Aplikacje dla firm ESD ML to wersja elektroniczna oprogramowania biurowego, która umożliwia łatwe pobranie i instalację aplikacji. Jest to dobra opcja dla firm, które potrzebują elastyczności w korzystaniu z oprogramowania.

Microsoft office home & student 2021 pl (79g-05418)

Jeśli jesteś studentem lub uczniem i potrzebujesz pakietu biurowego do nauki, Microsoft Office Home & Student 2021 PL może być odpowiednią opcją. Zawiera podstawowe programy biurowe, które pomogą w tworzeniu prac naukowych i prezentacji.

Microsoft office home & business 2021 eng (t5d-03511) i microsoft office home & student 2021 eng (79g-05388)

Ostatnie dwie opcje, Microsoft Office Home & Business 2021 ENG oraz Microsoft Office Home & Student 2021 ENG, to wersje angielskie pakietu biurowego. Są dostępne dla osób, które preferują pracę w języku angielskim.

Microsoft 365 personal ml (qq2-00012) i microsoft office 365 family ml (6gq-00092)

Na koniec warto wspomnieć o wersjach Microsoft 365 Personal ML i Microsoft Office 365 Family ML. Pierwsza jest przeznaczona dla pojedynczego użytkownika, a druga dla rodziny. Oferują dostęp do aplikacji biurowych oraz dodatkowe korzyści, takie jak przestrzeń dyskowa na OneDrive i usługi online.

Opinie użytkowników na temat różnych wersji Microsoft Office są zróżnicowane, ale większość z nich docenia funkcjonalność i wygodę korzystania z tego oprogramowania. Wybór odpowiedniej wersji zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Jeśli chodzi o ceny, warto porównać dostępne oferty w różnych sklepach internetowych i na stronach producenta, aby znaleźć najlepszą opcję cenową. Microsoft Office dostępny jest w różnych wariantach cenowych, więc każdy może znaleźć opcję
dostosowaną do swojego budżetu.

Podsumowując, Microsoft Office to wszechstronny pakiet biurowy, który oferuje wiele opcji dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, studentem, czy rodziną, z pewnością znajdziesz odpowiednią wersję tego oprogramowania.

Sprawdź koniecznie  Biała kuchnia – jak urządzić? w jakim kolorze ściany i dodatki?