Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Kable av

W dzisiejszych czasach, kable AV stanowią kluczowy element wielu systemów audio-wideo.

Niezależnie od tego, czy chodzi o podłączenie telewizora do konsoli gier, projektora do laptopa czy też zestawu kina domowego do telewizora, odpowiednie kable AV są niezbędne. W tym artykule przedstawimy szeroki wybór kabli AV dostępnych na rynku, w tym popularne modele od firmy Unitek, Hama i Art, omówimy ich główne cechy oraz podzielimy się opiniami użytkowników. Ponadto, przyjrzymy się różnym rodzajom kabli, takim jak HDMI, DisplayPort, Jack 3.5mm i D-Sub (VGA), aby pomóc Ci wybrać odpowiedni produkt dla Twoich potrzeb.

Kable av

Kabel unitek hdmi – hdmi 5m srebrny (c140w)

Zaczynamy od kabeli HDMI od Unitek o długości 5 metrów w kolorze srebrnym (C140W). Ten kabel zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu jest idealny do podłączania telewizora do odtwarzacza Blu-ray, konsoli gier lub innego urządzenia audio-wideo. Posiada złącza HDMI, które są kompatybilne z większością współczesnych urządzeń. Kabel ten cieszy się dobrą opinią użytkowników dzięki niezawodności i trwałości.

Kabel unitek hdmi – hdmi 3m srebrny (c139w)

Kolejnym modelem od Unitek jest kabel HDMI o długości 3 metrów w kolorze srebrnym (C139W). Ten krótszy kabel jest idealny do zastosowań, gdzie potrzebujesz krótszego połączenia, na przykład podczas podłączania laptopa do telewizora. Podobnie jak wcześniejszy model, ten kabel oferuje wysoką jakość sygnału i trwałość.

Nie przeocz tego: Pamiętniki jako miejsce intymnych wspomnień i emocji

Dostrzeż to też: Modele rc: wszystko, co musisz wiedzieć o zdalnie sterowanych pojazdach

Dostrzeż to też: Zegarki dla dzieci

Warto to eksplorować: Trzykrotka – odmiany, uprawa, tajniki pielęgnacyjne

Kabel unitek hdmi – hdmi 2m srebrny (c138w)

Jeśli potrzebujesz jeszcze krótszego kabla, Unitek oferuje model HDMI o długości 2 metrów w kolorze srebrnym (C138W). Ten kabel jest doskonałym wyborem do połączenia urządzeń znajdujących się blisko siebie, na przykład telewizora i konsoli. Zapewnia on nadal wysoką jakość obrazu i dźwięku, która jest charakterystyczna dla produktów Unitek.

Kabel unitek hdmi – hdmi 1.5m czarny (y-c137m)

Unitek oferuje również kabel HDMI o długości 1.5 metra w kolorze czarnym (Y-C137M). Ten model jest dostępny w innych wariantach kolorystycznych, ale czarny to klasyczna i elegancka opcja. Długość 1.5 metra sprawia, że jest to doskonały kabel do krótszych połączeń, zachowując przy tym wysoką jakość sygnału.

Kabel unitek hdmi – hdmi 3m srebrny (y-c139rgy)

Kolejny srebrny kabel HDMI od Unitek o długości 3 metrów (Y-C139RGY) to doskonała opcja dla tych, którzy potrzebują wydłużonego kabla. Ten model jest również ceniony przez użytkowników za niezawodność i jakość obrazu.

Kabel unitek hdmi – hdmi 2m srebrny (y-c138rgy)

Jeśli 2 metry to wystarczająca długość dla Twoich potrzeb, model HDMI od Unitek (Y-C138RGY) będzie idealny. Srebrny kolor sprawia, że jest to kabel zarówno funkcjonalny, jak i estetyczny.

Kabel unitek displayport – displayport 3m czarny (y-c609bk)

Przechodząc teraz do kabli DisplayPort, firma Unitek oferuje model o długości 3 metrów w kolorze czarnym (Y-C609BK). To rozwiązanie idealne dla użytkowników, którzy potrzebują połączyć komputer z monitorem lub innym urządzeniem wykorzystując standard DisplayPort.

Kabel unitek displayport – displayport 2m czarny (y-c608bk)

Kolejny kabel DisplayPort od Unitek (Y-C608BK) ma długość 2 metrów, co sprawia, że jest bardziej kompaktowy i idealny do krótszych połączeń. Kolor czarny jest uniwersalny i pasuje do większości zestawów.

Kabel unitek displayport – dvi-d 1.8m czarny (y-5118ba)

Jeśli potrzebujesz połączyć urządzenie z wyjściem DisplayPort z monitorem wykorzystując złącze DVI-D, kabel Unitek (Y-5118BA) o długości 1.8 metra będzie odpowiednią opcją. To rozwiązanie oferuje elastyczność i kompatybilność.

Kabel unitek jack 3.5mm – jack 3.5mm 1m srebrny (y-c932abk)

Przechodząc do kabli audio, Unitek oferuje model Jack 3.5mm – Jack 3.5mm o długości 1 metra w kolorze srebrnym (Y-C932ABK). Ten kabel jest doskonały do podłączania słuchawek, głośników przenośnych lub innych urządzeń audio do
smartfona, tabletu lub laptopa.

Kabel unitek jack 3.5mm – jack 3.5mm x2 0.2m srebrny (y-c957abk)

Dla tych, którzy potrzebują krótszego kabla audio, Unitek oferuje model Jack 3.5mm – Jack 3.5mm x2 o długości 0.2 metra w kolorze srebrnym (Y-C957ABK). Ten krótki kabel jest idealny do podłączania urządzeń audio w pobliżu siebie, na przykład smartfona do głośników przenośnych.

Kabel unitek d-sub (vga) – d-sub (vga) 3m czarny (y-c504g)

Jeśli nadal używasz starszego sprzętu z złączem VGA, Unitek ma dla Ciebie rozwiązanie. Kabel D-Sub (VGA) – D-Sub (VGA) o długości 3 metrów w kolorze czarnym (Y-C504G) umożliwia podłączenie komputera do monitora lub projektora zgodnego z tym standardem.

Kabel unitek hdmi – hdmi 3m czarny (y-c1009)

Kolejny kabel HDMI od Unitek o długości 3 metrów, tym razem w kolorze czarnym (Y-C1009), zapewnia wysoką jakość sygnału i elastyczność w podłączaniu różnych urządzeń audio-wideo.

Kabel hama displayport – displayport 1.5m czarny (002006960000)

Jeśli jesteś fanem marki Hama, to kabel DisplayPort o długości 1.5 metra w kolorze czarnym (002006960000) może Cię zainteresować. Hama to renomowana firma w branży akcesoriów elektronicznych, więc możesz mieć pewność, że ten kabel spełni Twoje oczekiwania.

Kabel art hdmi – hdmi 1.5m czarny (kabh al-06)

Ostatnim modelem, który chcielibyśmy omówić, jest kabel HDMI od firmy Art o długości 1.5 metra w kolorze czarnym (KABH AL-06). Ten kabel oferuje nie tylko wysoką jakość sygnału, ale także atrakcyjny design, który będzie pasował do wielu różnych urządzeń.

Podsumowując, wybór odpowiedniego kabla AV zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Firmy takie jak Unitek, Hama i Art oferują szeroki wybór modeli, które różnią się długością, kolorem i rodzajem złącz. Opinie użytkowników często podkreślają niezawodność i jakość produktów tych firm, co sprawia, że są one godne uwagi. Przed zakupem warto również porównać ceny i dostępność produktów w różnych sklepach, aby znaleźć najlepszą ofertę. Dzięki odpowiednio dobranemu kablowi AV, będziesz mógł cieszyć się doskonałym obrazem i dźwiękiem w swoim systemie audio-wideo.

Sprawdź koniecznie  Podstawki chłodzące