Physical Address

304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Płyty do zabudowy

Płyty do zabudowy stanowią nieodłączny element nowoczesnej kuchni.

Dzięki nim można oszczędzać miejsce, a jednocześnie zapewnić sobie niezbędną funkcjonalność. W tym artykule przedstawimy kilka modeli płyt grzewczych, które warto rozważyć przy wyborze urządzenia do swojej kuchni. Oto nasze propozycje:

Płyty do zabudowy

Płyta grzewcza electrolux eiv634

Pierwszym modelem, którym warto się zainteresować, jest płyta grzewcza Electrolux EIV634. To urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designem i wygodnym panelem dotykowym. Posiada 4 pola grzewcze, które umożliwiają gotowanie na różnych poziomach temperatury. Dodatkowo, płyta ta jest wyposażona w system bezpieczeństwa, który automatycznie wyłącza urządzenie po zakończeniu gotowania. Cena tego modelu mieści się w przystępnych widełkach, co sprawia, że jest on atrakcyjnym wyborem dla wielu osób.

Płyta grzewcza whirlpool akt 801/ne

Kolejnym interesującym modelem jest płyta grzewcza Whirlpool AKT 801/NE. To urządzenie o minimalistycznym designie, które idealnie wpasuje się w nowoczesną kuchnię. Posiada 4 pola grzewcze, z których jedno jest rozszerzone, co umożliwia gotowanie większych garnków i patelni. Dodatkowo, płyta ta jest wyposażona w funkcję szybkiego nagrzewania, dzięki czemu można zaoszczędzić czas podczas gotowania. Cena tego modelu jest również atrakcyjna, co czyni go popularnym wyborem wśród konsumentów.

Skieruj wzrok także na to: Produkty selsey – wyjątkowe rozwiązania dla twojego domu

Dostrzeż to też: Wideorejestratory – kamery samochodowe

Warto to dokładniej przemyśleć: Samochody na pedały – idealna zabawa na świeżym powietrzu dla dzieci

Płyta grzewcza beko hilg64222s

Jeśli szukasz płyty grzewczej z rozsądną ceną i dobrą jakością, to model Beko HILG64222S może być dla Ciebie idealnym wyborem. Ta płyta posiada 4 pola grzewcze, w tym jedno o większej mocy, co pozwala na szybsze gotowanie. Dodatkowo, jest wyposażona w funkcję blokady rodzicielskiej, co jest istotne w przypadku domów z małymi dziećmi. Beko HILG64222S to więc płyta grzewcza, która łączy w sobie funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Płyta grzewcza electrolux eiv835

Kolejnym modelem od Electroluxa jest płyta grzewcza EIV835. To urządzenie charakteryzuje się nowoczesnym designem i intuicyjnym panelem sterowania. Posiada 5 pola grzewcze, w tym jedno o większej mocy, co pozwala na gotowanie na większej powierzchni. Dodatkowo, płyta ta jest wyposażona w funkcję automatycznego wyłączania, co zwiększa jej bezpieczeństwo. Cena tego modelu może być nieco wyższa, ale warto zainwestować w urządzenie o takiej funkcjonalności.

Płyta grzewcza bosch pie631fb1e

Płyta grzewcza Bosch PIE631FB1E to propozycja dla tych, którzy stawiają na niemiecką jakość i nowoczesne rozwiązania. To urządzenie posiada 4 pola grzewcze, w tym jedno o większej mocy, co pozwala na gotowanie na wysokich temperaturach. Dodatkowo, płyta ta jest wyposażona w funkcję rozpoznawania garnka, dzięki czemu automatycznie dostosowuje moc grzania do wielkości naczynia. Cena tego modelu może być nieco wyższa, ale jest to inwestycja w solidność i trwałość.

Płyta grzewcza samsung na64h3010ak

Jeśli jesteś fanem nowoczesnych technologii, to płyta grzewcza Samsung NA64H3010AK może Cię zainteresować. To urządzenie posiada 4 pola grzewcze oraz panel dotykowy z intuicyjnym menu. Dodatkowo, jest wyposażone w funkcję automatycznego rozpoznawania naczyń, co pozwala na oszczędność energii. Cena tego modelu mieści się w średniej kategorii cenowej, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla wielu osób.

Płyta grzewcza beko hdcg32220sx

Jeśli potrzebujesz kompaktowej płyty do zabudowy, to model Beko HDCG32220SX może być dla Ciebie idealny. Ta płyta posiada 2 pola grzewcze, ale jest bardzo funkcjonalna. Dodatkowo, jest wyposażona w funkcję szybkiego nagrzewania, co pozwala zaoszczędzić czas podczas gotowania. Cena tego modelu jest również przystępna, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla osób o ograniczonym budżecie.

Płyta grzewcza beko hilg64220s

Kolejnym modelem od Beko jest płyta grzewcza HILG64220S. To urządzenie posiada 4 pola grzewcze, które umożliwiają gotowanie na różnych poziomach temperatury. Dodatkowo, jest wyposażone w funkcję szybkiego nagrzewania, co pozwala zaoszczędzić czas podczas gotowania. Cena tego modelu mieści się w przystępnych widełkach, co czyni go popularnym wy

Sprawdź koniecznie  Akcesoria dla mamy